epiotr2 Opublikowano 28 Czerwca 2019 Opublikowano 28 Czerwca 2019 Który model polecacie ? Ma być nowy z gwarancją z Polski, wielkość max 5", dobra bateria i aparat, pamięć jeżeli jest możliwość włożenia karty bez znaczenia.
0 epiotr2 Opublikowano 28 Czerwca 2019 Autor Opublikowano 28 Czerwca 2019 no to coś z dobrą baterią i aparatem i jak najmniejszy
0 frrancuz Opublikowano 28 Czerwca 2019 Opublikowano 28 Czerwca 2019 Mi9se jest bardzo zgrabny. Nie ma diody LED co prawda, ale to już osobiste preferencje. W ogóle to wejdź sobie tu: https://www.phonearena.com/phones/size/Xiaomi-Mi-9-SE/phones/11122 i porównaj wielkości telefonów i ekranów. Obecnie 6 cali bez ramek to takie 4.7-5 tego co było.
Pytanie
epiotr2
Który model polecacie ?
Ma być nowy z gwarancją z Polski, wielkość max 5", dobra bateria i aparat, pamięć jeżeli jest możliwość włożenia karty bez znaczenia.
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się