epiotr2

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About epiotr2

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. no to coś z dobrą baterią i aparatem i jak najmniejszy
 2. Który model polecacie ? Ma być nowy z gwarancją z Polski, wielkość max 5", dobra bateria i aparat, pamięć jeżeli jest możliwość włożenia karty bez znaczenia.
 3. Pacjent jak w temacie. Redmi 2 2gb 811 pewnego ranka przestał działać ekran. Ekran cały, nie uszkodzony mechanicznie, telefon reaguje, wchodzi w tryby. Wczoraj wrzuciłem nowy rom przez fastboot. Przez Mi Pc Suite mam podgląd na ekran i teoretycznie wszytko działa normalnie. Nie wkładałem tylko sim więc nie wiem jak z zasięgiem. Wifi działa, dotyk działa. Ekran czarny ledwo ledwo podświetla się po uruchomieniu i odblokowaniu ekranu ale tylko podświetlenie równomierne na całości nic więcej nie widać, żadnych znaków, obrazków ani kolorów. Spotkał się może ktoś z podobną usterką??? Nie wiem czy jest sens wysyłać do naprawy bo telefon już nie pierwszej młodości chociaż w stanie bardzo dobrym i działał poprawnie. Jakieś pomysły???
 4. Od dłuższego czasu mam problem z dżwiękiem w gadu gadu tzn. nie mogę ustawić własnego dżwięku powiadomienia (kiedyś była taka możliwość) tylko domyślny lub bez dźwięku. Zrobiłem wipe, zainstalowałem apkę na nowy system i to samo. Ktoś, coś ???