Skocz do zawartości

“Niestety Proces Com.google.process.gapps Został Zatrzymany”


greg43

Rekomendowane odpowiedzi

... o matko - nie dam rady - nie ma jakiejś innej metody typu odhaczenia czegoś w ustawieniach?

właśnie nabyłem nowego Mi3 i już samo spolszczenie było dla mnie nie lada wyzwaniem.

Mam pytanie, bo telefon przyszedł z polskiego sklepu "i-sklep.com" i wykonałem wszystkie kroki instalacji metodą 1(tyle, że kroki 6-10 wykonałem tylko raz,a nie dwa razy i może stąd te problemy) i nie wiem czy telefon jest ok. tj technicznie sprawny (oryginalny jest bo sprawdzałem na CPU-z i Antutu officer) i go zatrzymać, czy też odesłać do sklepu bo coś tam nie chodzi jak trzeba: słowem czy wszelkie problemy wynikają z błędów oprogramowania czy też aparat jest do d...?

Czy aby naprawić powyższe muszę wchodzić na aż takie specjalistyczne poziomy?

.... i jeszcze problem z budzikiem, który nastawiony uruchamia wyłączony telefon, ale nie ma dźwięku i śpię dalej ...

Ech, nie miała baba (tzn. chłop:) kłopotu... -to mój pierwszy smartfon

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wgrałeś polski rom to mogłeś od razu przywrócić ustawienia fabryczne: Ustawienia > Urządzenie > Kopia i kasowanie danych > Ustawienia fabryczne (najlepiej wszystko wyczyścić łącznie z wew. kartą pamięci).

 

Dopiero po tym zabiegu weź się za ustawianie telefonu pod siebie, no chyba, że to już zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak, jak piszesz.

Teraz jest tak, że ten nieszczęsny komunikat pojawia się bezpośrednio po uruchomieniu telefonu a potem w zasadzie nie albo rzadko. I taka ciekawa sprawa - jak nastawię budzik i wyłączę telefon to na ok. minutę przed ustaloną godziną , telefon uruchamia się,  ale proces ten trwa  na tyle długo bo ok. dwóch, a nawet więcej minut,że budzik po prostu nie dzwoni, bo nastawiona godzina już minęła. Czy to jest normalne, że telefon nie potrafi sobie obliczyć, kiedy ma się uruchomić i czy to jest norma, że wogóle tak długo się uruchamia? No i to moje pytanie jeszcze, z samym urządzeniem coś jest nie tak i najlepiej go odesłać, czy to jednak wina źle funkcjonującego oprogramowania?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...