Skocz do zawartości

Zła jakość wideo na instagramie


bartek5860

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was tez jest problem z jakością zdjęć i filmów na mediach społecznościowych ?

Najbardziej na relacjach na instagramie i zanim ktoś napisze, wiem że instagram ogólnie pogarsza jakość tak samo jak facebook i messenger
Ale u mnie film nagrany przez insta wygląda jakby był 144p co dziwne na podglądzie nagrywania jest w miarę a po wrzuceniu kaszana. To samo tyczy sie nawet filmu nagranego normalnie apką aparatu i wrzuconego na insta. Przed dodaniem okej po dodaniu nic nie widać
Jest to na tyle dziwne, że nawet emotikony, tekst czy cokolwiek dodane na film tez ma pixeloze

Nie miałem tak na żadnym innym telefonie. Mam jeszcze stara xperie z3 która ma o wiele gorszy aparat a jakość nagrań wrzucanych na insta jest o niebo lepsza.

Testowałem ogintsa i tamo, również zmiana kodeku/rozdzielczości w apce aparatu nic nie daje.

 
Czy ktoś tez tak ma albo wie co może być przyczyną ?

 

Poniżej wrzucam przykładowy filmik o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już poruszany masę razy i to na przestrzeni 2lat... Instagram tak czasami ma, niezależnie od telefonu, czy też softu. Tego typu błędy zgłaszać na instagram, tutaj nic nie wskóramy.

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...