Skocz do zawartości

Problem Z Gps I Kompasem


marks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,...

Jak w temacie. Gps fix'a łapie bardzo długo,.. A żeby zadziałał wewnątrz samochodu to mogę zapomnieć...

Tylko na otwartym terenie,...

Drugi problem mam z kompasem. Nie da się go skalibrowac. Ciągle jest ta animacja pokazująca jak wykonać kalibracje, i w żaden sposób nie można jej przejść.

Zastanawiam się czy to problem softu -mam ostatni -, czy może sensory w moim MI4 64 nie działają.. I czy tylko pozostała wysyłka do Chin na naprawę gwarancyjną... Czy może jest jakiś inny sposób?

Dodam że Gps testowany na wielu aplikacjach, kompas tez.. Na innych aplikacjach kompas pokazuje cuda...w siedem stron świata, ;-)

Czy może ktoś przetestować i napisać jak jest u Was?

Czy może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACID

A gdzie ten przycisk kalibracji jest dokładnie? U mnie nie ma takiego...

Poza tym.. W aplikacji kompas nie mogę nic zrobić bo ciągle mam animacje pokazująca jak wykonać kalibracje - dłoń z telefonem wykonująca ósemki... I nie można w żaden sposób tego ominąć...

So do GPS.. Zaglaszales ten brak funkcjonalności do miui? Kiedy coś mają zamiar z tym zrobić? Jest to brak jednej z ważniejszych funkcji telefonu....

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a2c5e4537684907a15e96637ebc372ed.jpg

Jeśli kompas wymaga kalibracji to w prawym dolnym rogu będzie przycisk. Spróbuj w ustawieniach wyczyścić dane aplikacji kompas i sprobować jeszcze raz. Na pewno masz najnowszą wersję? Przecież ten tutorial już się nie pojawia w MIUI 6.

Co so gps to jest to skomplikowane.

Oni wykorzystują do polepszania lokalizacji mechanizm który my kasujemy z romu bo nie działa u nas. Więc u nich raczej wszystko działa.

Co ciekawe i tak gps w miuipolska jest dostosowany prawie do granic możliwości i powinien być optymalny. Fakt, że na v5 działał lepiej.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok....

Przycisk kalibracji wysokości był.. I kalibracja została przeprowadzona...

Jednak tutorial ciągle nie pozwala na korzystanie z kompasu...

Wersje softu mam z piątku, z miuipolska.

Wyczyscilem tez dane aplikacji-ciągle to samo, i nie mogę korzystać z aplikacji kompas...

Co do GPS.. Kolega ma MI3. Ostatnia aktualizacja również z piątku, i u niego Gps śmiga aż miło...

MI3 i MI4 mają inne odbiorniki, że jest taka duża różnica?

Wysłane z mojego MI 4W

post-1245-1420560728,4633_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACID:

robilem to wielokrotnie...-- pozostala mi tylko terapia "wstrzasowa" -- o sciane

;)

a serio...

nie pomaga.., .. moge wykonywac instrukcje podane na ekranie przez cala dobe, Efekt: zaden.

inne sygestie? bede za nie wdzieczny.......

Edytowane przez marks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...