m-blue

internal error, po resecie gada po chińsku, apka wywala błąd...

Recommended Posts

Witajcie,

może ktoś podpowie jak ugryźć temat - nowy v2 wywalił błąd wewnętrzny, bez numeru. Po przywróceniu ustawień fabrycznych zaczął gadać po chińsku -  działać tylko z ręki, do apki go można dodać, ale wywala błąd po chińsku ( nie jako błąd urządzenia) - po dodaniu do apki, przy próbie wejścia do urządzenia, pokazuje się po chińsku komunikat, coś jak problem ze zmianą regionu na właściwy, po przetłumaczeniu transkatorem  - urządzenie nie jest certyfikowane i nie może korzystać z aplikacji. Co ciekawe po wyjęciu z pudełka dodałem do apki, działał do momentu wywalenia internal error, krzaki o nieautoryzowanym urządzeniu pokazywać się zaczęły po resecie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaka masz date produkcji (jest na pudelku), na jaki region masz przypiete? kupiles z dystrybucji cn, czy eu?

Edited by rezmus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pudełka przy sobie, regiony różne próbowałem, jak przyszedł, to oczywiście na china nie działał, działał na eu, kupiony z ali, wysyłka z Polski, wersja EU. Odpisali mi przed chwilą, żeby podać numer seryjny i dane konta itp, sprawdzą na serwerach o co chodzi. Problem w tym, że nie wiem jak teraz sprawdzić numer seryjny, chyba że jest na pudełku, do apki przecież nie ma dostępu... 

 

Edited by m-blue

Share this post


Link to post
Share on other sites

podaj mi numer seryjny, jest pod pojemnikiem. generalnie obstawiam, ze miales wersje eu (byc moze przeflashowana przez aliego), zresetowal ci sie, usunelo roborock.conf i masz teraz china. jesli masz date produkcji 02.2019 i starsza (powiem ci po serialu bez pudelka) to mozesz go podpiac pod china i bedzie dzialal. jesli masz produkcje 03.2019 i pozniej to nie bedzie dzialal. sprawdz tego seriala to ci powiem jakie masz opcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now