Jump to content

Problem Z Drastycznym Spadkiem Wydajności Przy Ladowaniu

Majin

Recommended Posts

Od miesiąca posiadał note LTE z miui-1 5.0.0, podczas ladowania dosyć mocno nagrzewa się górną część telefonu. Telefon zaczyna mocno lagowac a w czasie ladowania wynik w antutu wskazuje niecale 10k pkt... Wystarczy ze telefon odlacze od ładowarki a wszystko wraca do normy. Czy ktoś spotkał się juz z tym problemem i czy można go w łatwy sposób rozwiązać?

Ja jak ładuje telefon to nigdy z niego nie korzystam. Ładuje na full i dopiero go odłączam od ładowarki. Kiedyś w galaxy GIO tak robiłem że ładowałem telefon, grałem na nim i po takim traktowaniu bateria trzymała później godzinę... Dlatego odradzam takie korzystanie z telefonu. Szkoda baterii.

Swypnięte z Note LTE :)

Siedzę od dłuższego czasu na MIUI 6 i zrobiłem mały test na wersji 4.12.26. Podłączyłem telefon pod ładowarkę i działa on tak samo jak bez niej... zero lagów i ścin. Gry działają normalnie, a w antutu mam taki sam wynik jak bez ładowarki. Więc może polecam przejście na MIUI 6. :)

Swypnięte z Note LTE :)

Teraz zauważyłem te spadki wydajności ale widać to gdy ładuje się telefon mający np 5% baterii, wcześniej podłączałem do ładowarki przy 30-40% i wtedy żadnych zacięć nie było. Także to prawda co pisze Wasabi, spadki wydajności po podłączeniu do ładowarki występują ale tylko gdy telefon jest bardzo rozładowany :P

Big00s a czy miglbys sprawdzić na rozladowanym telefonie tak jak to mówi maciekmaniek? W sumie ja podlaczam ladowarke gdy mam właśnie niecałe 10% baterii i to by się zgadzało z tym co pisze kolega wyżej.

Ale, wiesz. Grasz sobie, bateria wtedy szybko się rozładowuje i podłączamy szybko do zasilacza a tu muli. Ja problem odkryłem słuchając muzyki, podłączyłem rozładowany i leciała muzyka na kolumienkach, nagle słyszę, że momentami tnie. I dopiero przejście na wersję miui6 trochę poprawiło problem. Tak czy owak wersja z MT sprawuje się o niebo lepiej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...