Jump to content

Majin

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Majin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Szukam sluchawek do tej komórki, krótkie pytanie do audiofili-16 ohm czy 32 ohm? Jakie uzywacie? Niby pistony posiadają 16 ohm ale większość nausznych (za takimi się zaopatruje) ma 32 ohm i obawiam się ze komórka nie da im pełnej mocy, jaka by potrzebowały.
 2. Jak juz wspominalem w innym temacie na forum na mojego note LTE da się odbierać video rozmowy (przynajmniej te nawiązywanie z samsunga), niestety nie mogę sam takich połączeń nawiazywc. Mam wtedy normalny obraz i wszystko działa poprawnie-niestety nie dostałem wtedy odpowiedzi czym są spowodowane takie ograniczenia, ponieważ możliwości są.
 3. Nie mam wgranego ani jednego programu do videorozmow wiec to niemożliwe;)
 4. Do tej pory korzystalem z samsungow, tam opcja wideo rozmowy jest standardowo wbudowana w dialer. Wiem ze w xiaomi nie ma możliwości wykonywania takich połączeń ale zdziwil mnie fakt ze wczoraj mój pracodawca zadzwonił do mnie z swojego SGS5 i normalnie nawiązał ze mną videorozmowe. Do tej pory myślałem ze to ograniczenia sprzętowe ale jak można w jedna stronę... Na czym polega problem? Czy mogę liczyć ze w którejś z aktualizacji dodadza ta funkcje? Czy może ona juz jest a ja po prostu nie potrafię z niej skorzystać.
 5. Big00s a czy miglbys sprawdzić na rozladowanym telefonie tak jak to mówi maciekmaniek? W sumie ja podlaczam ladowarke gdy mam właśnie niecałe 10% baterii i to by się zgadzało z tym co pisze kolega wyżej.
 6. Ja z swej strony dodam ze smartfona używam do mojego kina domowego. Wczesniej miałem Sony Xperia ZL, Redmi Note LTE bije go na głowę pod tym wzgledem
 7. Niestety ja nie mam takiego wyboru. A nawet gdy muszę AutoCada odpalić to muszę od ładowarki odlaczac. Takie przerywane ladowanie raczej tez dobrze nie służy baterii.
 8. Od miesiąca posiadał note LTE z miui-1 5.0.0, podczas ladowania dosyć mocno nagrzewa się górną część telefonu. Telefon zaczyna mocno lagowac a w czasie ladowania wynik w antutu wskazuje niecale 10k pkt... Wystarczy ze telefon odlacze od ładowarki a wszystko wraca do normy. Czy ktoś spotkał się juz z tym problemem i czy można go w łatwy sposób rozwiązać?
×
×
 • Create New...