Jump to content

Nie Mogę Aktualizować

zientas

Recommended Posts

Witam, mam mini z 19-tego, dziś pobrałem nowe z 26-go ale przez aktualizacje nie mogę go wskazać i tez go nie znajduje. Przez informacje o telefonie tez nie idzie. Juz zglupialem

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Ściągnij na komputer aktualizację, zmień nazwę na "update" wrzuć na telefon do pamięci wewnętrznej i zaktualizuj przez aplikację "Aktualizację". Ja tak zawsze robię i nie mam problemów. Albo ściągam aktualizację ze strony miuipolska przez przeglądarkę w telefonie, zmieniam nazwę i się aktualizuję bez problemu.

Nawet po zmianie nazwy nie widzi pliku. Pobieram jeszcze raz bo może jakiś błąd jest. Ja pobieram od razu na telefon.

Ponadto zawsze aktualizowalem przez update ale po naciśnięciu klawisza menu można było wskazać ścieżkę do pliku zip.

Teraz nie działa naciśnięcie klawisza menu.

Edited by zientas

Witam, mam mini z 19-tego, dziś pobrałem nowe z 26-go ale przez aktualizacje nie mogę go wskazać i tez go nie znajduje. Przez informacje o telefonie tez nie idzie. Juz zglupialem

Wgraj na sd do katalogu downloaded_rom zmieniajc nazwe na update.zip, w prawym gornym rogu jest menu do wskazania, gdzie znajduje sie aktualizacja.

Wersje rozwojowe nie aktualizuja sie, trzeba je swiadomie pobrac

Edit: sprawdzone - dziala

//sorry za brak pl, ale zepsuly sie :(

Edited by acy

Dzięki, nie wpadłem na pomysł kropek, do tej pory miałem do czynienia z wersją wcdma. Wgrałem przez mirecovery, ale porada będzie dla potomnych. Dzięki.

Edited by zientas

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...