Recommended Posts

Cześć,

Mam problem z ustawieniami dźwięku w telefonie, od wczoraj gdy paruje słuchawki JBL 460 poprzez bluetooth i włączam muzykę nie ważne z jakiej aplikacji to jest odtwarzana z głośnika w telefonie.

Nie bawiłem się ustawieniami audio, słuchawki działają doskonale na innych urządzeniach, prośba o nakierowanie co może być przyczyną problemu

Mam podobny problem ale z głośnikiem BT. Pomimo sparowania z głośnikiem bt gra przez głośnik telefonu. Jakiś pomysł? 

Edited by Werter88

Guest

Jeśli połączenia głosowe są ok, to słuchawki czy głośnik BT jest niepoprawnie rozpoznawane przez telefon, przeważnie wina sprzętu BT, ale bywa że telefon nie rozpoznaje urządzenia poprawnie (nowsze od telefonu), wtedy telefon gra poprzez wbudowany głośnik, inna sprawa to aplikacje, czasem one robią problemy, sprawdzić na znanych i sprawdzonych.

Nie no głośnik jest rozpoznawalny bo wyświetla się jego nazwa s aplikacja to Spotek zatem chyba nie ma bardziej oczywistych

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest

@Werter88 to powinno działać, zakładka BT ma dodatkowe ustawienia i tryb Programisty, wypada tam zajrzeć, nie napisałeś jaki masz telefon i głośnik, tak w ciemno oczekujesz porady.