Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Powoli zaczynają się dziać anomalie w moim Mi6. Szybki spadek baterii, mocniejsze grzanie się w jej okolicy przez co QC działa przez parę minut i przez throttling mocno spada moc ładowania telefonu.

Zastanawiam się nad kupnem z allegro oryginalnej baterii z 2018r. Ale po to powstał ten wątek by znaleźć jakieś alternatywy. Korzystał ktoś kiedyś z baterii o rzekomo większej pojemności? Ktoś w ogóle korzysta z jakiś zamienników? I może jeszcze od sprawy bardziej technicznej. Jaką maksymalną temperaturę użyć do demontażu tylnej klapki? 

Pozdrawiam.

• 4 months later...

Żeby nie tworzyć kolejnego tematu, pozwolę sobie napisać tutaj. Zamówiłem baterię z Allegro, myślicie że jest oryginalna? Ma podejrzanie nową datę produkcji jak na Xiaomi Mi 6. Dzisiaj ją montuje, więc dam znać jak się spisuje i ewentualnie mogę podać linka dla zainteresowanych 

IMG_20191001_134349.jpg

Edit: niestety z baterią jest coś nie halo. Nie posiada taśmy z tyłu oraz nie chce "wskoczyć" w port. Da się ją podpiąć i telefon działa, ale taśma nie trzyma się stabilnie. Podejrzewam, że bateria jest podróbką, kupiłem drugą taką samą i oznaczenia na niej są identyczne, wszystkie numery takie same 

IMG_20191003_142805.jpg

Edited by poziomek90