• 0
Sign in to follow this  
Jamajka92

Xiaomi do 1000 zł - 2019

Question

Witam,
niestety mój Redmi Pro zakończył swój żywot i potrzebuje budżetowego następcy. Niestety Xiaomi wypuściło ostatnio tyle nowych modeli że nie mam pojęcia co kupić. Budżet jak w tytule to 1000 zł, użytkowanie telefonu typowe - internet, facebook, kilka gierek o niedużych wymaganiach. Zrobiłem mały reaserch i póki co to moje typy:

-Redmi Note 5 - boje się że tak jak w przypadku Redmi Pro niedługo straci cotygodniowe aktualizacje
-Redmi Note 7 - boje się o trwałość pięknego szklanego tylu 
-A2 Lite / A2 - nie wiem czy android one to dobry wybór - i wogole nie rozumiem czemu A2 jest tak tani coś z nim nie tak ? 
-Mi 8 Lite - dużym minusem jest brak jacka 

Co sądzicie o tych telefonach ? Może macie jakieś inne ciekawe propozycje ? 

Z góry dzięki za pomoc,
Pozdrawiam Jamajka92

Edited by Jamajka92

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Jeżeli się boisz o trwałość tyłu, to świetnym rozwiązaniem jest pokrowiec z klapką... ;-)

Aktualnie z Xiaomi i w kraju, do tysiąca nic lepszego od RN7Pro nie dostaniesz... 

• 0

A2, jest tani, bo swój czas już na rynku jest, kwestia tylko teog, czy odpowiada Ci czysty andek, czy nie... RN5, jeżeli liczysz na dłuższe wsaprcię, nie ma co brać. Zostaje Ci Mi8 Lite lub RN7.

• 0

Qrczaki... Czemu Nezumi mnie nie prostujesz? Oczywiście Note 7. Pro u nas oficjalnie nie występuje... Chyba że pazzegro ;-)

• 0
45 minut temu, JamCiTo napisał:

Czemu Nezumi mnie nie prostujesz?

Napisaliśmy w tym samym momencie i nawet nie zauważyłem, że jest post nade mną :D.