Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  Na zakupionym przeze mnie telefonie już jest założone konto przez poprzedniego posiadacza telefonu. Mam pudełko, nr imei itd fakture zakupu poprzedniego właściciela który kupił go w T-Mobile. Niestety nie mam żadnego kontaktu z poprzednim właścicielem. Gdy włączam telefon wyświetla mi się komunikat " This device is locked". Co mogę zrobić w zaistniałej sytuacji? Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?Proszę o pomoc

Opublikowano

Tylko zalogowanie się na konto właściciela telefonu i odblokowanie go, a następnie odpięcie i przypięcie do nowego konta.

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...