Skocz do zawartości

szklarzu93

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szklarzu93

  1. Na zakupionym przeze mnie telefonie już jest założone konto przez poprzedniego posiadacza telefonu. Mam pudełko, nr imei itd fakture zakupu poprzedniego właściciela który kupił go w T-Mobile. Niestety nie mam żadnego kontaktu z poprzednim właścicielem. Gdy włączam telefon wyświetla mi się komunikat " This device is locked". Co mogę zrobić w zaistniałej sytuacji? Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?Proszę o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...