• 0
Clean2017

Xiaomi Redmi 6 vs Xiaomi Mi A2 Lite

Question

Witam,
Mam dylemat który telefon kupić. Zastanawiam się między Xiaomi Redmi 6 4/64gb a Xiaomi Mi A2 Lite. Który lepszy? Poda ktoś jakies sugestie odnośnie tych telefonów? Z góry dziękuję za odpowiedzi

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 minutę temu, radier napisał:

Android one to zło, więc na pewno nie bierz mi a2 lite.

Jeszcze zastanawiałem się nad Redmi Note 5 ale jedni mówią że ma szybkie ładowanie a drudzy że tego nie ma

• 0

Nie ma. Sprawdzałem u szwagra. Jedyne urządzenie Xiaomi które testowałem i miało poprawnie działający QC 2.0 jest ich power bank 10 000 mAh. Elegancko lądowało 9V/2A 18W.

• 0
19 godzin temu, Clean2017 napisał:

Witam,
Mam dylemat który telefon kupić. Zastanawiam się między Xiaomi Redmi 6 4/64gb a Xiaomi Mi A2 Lite. Który lepszy? Poda ktoś jakies sugestie odnośnie tych telefonów? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Z Polski czy z Chin?
Bo jeśli z chin, to może pomyśl nad redmi 6 pro. To samo co mi a2 lite jeśli chodzi o flaki (poza B20 bo to wersja na chiny), za to z miui na pokładzie. 

• 0
1 godzinę temu, PurpleHaze napisał:

Z Polski czy z Chin?
Bo jeśli z chin, to może pomyśl nad redmi 6 pro. To samo co mi a2 lite jeśli chodzi o flaki (poza B20 bo to wersja na chiny), za to z miui na pokładzie. 

Z Polski, Redmi 6 pro nie zbyt mi się podoba

• 0
21 godzin temu, Clean2017 napisał:

Xiaomi Redmi 6 4/64gb a Xiaomi Mi A2 Lite

Zdecydowanie lepszy jest Mi A2 Lite, Redmi Note 5 również(rozmiar zupełnie inny). Android One komuś przeszkadza? Można zmienić.

Szybkie ładowanie? Przy 6-8 h SOT na 3-2 dni myślisz, że niezbędne? 

• 0
2 godziny temu, Clean2017 napisał:

Redmi 6 pro nie zbyt mi się podoba

To czemu pytasz o mi a2 lite, jak to to samo :D

• 0
Dnia 17.03.2019 o 10:50, radier napisał:

Android one to zło, więc na pewno nie bierz mi a2 lite.

Mógłbyś tak łopatologicznie wyjaśnić dlaczego zło? Chciałem się przesiąść z mojego Redmi 4X na coś nowszego i najbardziej rozmiarowo by mi pasował A2 Lite. Chciałbym coś z oficjalnej dystrybucji PL dlatego Redmi 6 Pro odpada. Jak nie te dwa to co innego? Rozmiarowo nie większego od A2 Lite?

• 0
20 godzin temu, Pływak napisał:

Mógłbyś tak łopatologicznie wyjaśnić dlaczego zło? Chciałem się przesiąść z mojego Redmi 4X na coś nowszego i najbardziej rozmiarowo by mi pasował A2 Lite. Chciałbym coś z oficjalnej dystrybucji PL dlatego Redmi 6 Pro odpada. Jak nie te dwa to co innego? Rozmiarowo nie większego od A2 Lite?

Czekaj na mi9 se chociaz nie wiadomo czy pojawi sie oficjalnie w PL, ale moim zdaniem poza allegro bedzie dostepny chociazby w proline. Tyle tylko ze trzeba poczekac. 
Tu masz porownanie wielkosci: https://www.phonearena.com/phones/size/Xiaomi-Redmi-4X,Xiaomi-Mi-A2-Lite,Xiaomi-Mi-9-SE/phones/10509,10950,11122

• 0

Dobrze się prezentuje to Mi9SE z tym, ze A2 Lite 700zł, Mi9SE 1600zł więc myślę, ze "trochę" nietrafione w budżet ;) Nie miej poczekam z miesiąc zobaczymy może jak dostępność w PL się poprawi ceny ciut spadną.

• 0
20 godzin temu, Pływak napisał:

Dobrze się prezentuje to Mi9SE z tym, ze A2 Lite 700zł, Mi9SE 1600zł więc myślę, ze "trochę" nietrafione w budżet ;) Nie miej poczekam z miesiąc zobaczymy może jak dostępność w PL się poprawi ceny ciut spadną.

Watpie w te 1600zl, to pewnie cena jakiegos resellera, tak jak mi9 tez byly po 2500zl.
A to jednak slabszy telefon czy to od mix2s czy od mi8, wiec nie moze kosztowac wiecej od nich :)

Edited by PurpleHaze