Skocz do zawartości

MiJia 360° Home Security Camera


laska83

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się przełączyć na inną siec wifi (tzn podłączyć do innego routera) lub zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych ???

 

ps

podejrzewam że wszyscy którzy mają problem z podłączeniem kamerki za pierwszym razem mają model który kiedyś już był gdzieś podłączony (w sklepie sprawdzali) i pamięta "starą sieć"

bo procedura wygląda tak samo jak za pierwszym razem ale samo podłączenie nie finalizuje się (próbowałem resetować i cudować 2 h mordowałem się i nic, a co najlepsze wróciłem do starego routera i wszystko samu ruszyło - jak by guzik reset i 2 godziny zmian nie wpłynęły w ogóle na 360*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie

 

10 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

A co ma podłączenie do innej sieci? Nawet jak była sprawdzana to dają reset kamery i tyle. Jakby była wyjęta z pudełka. 

chyba nie próbowałeś ....

 

wygląda na to że jak ukradniesz komuś kamerkę to ją do śmieci można wyrzucić .... (kamerkę wykorzystuje jako video niania - wyjechałem na święta i myśląc w ten sam sposób straciłem ponad 2 h i się poddałem)

 dlatego podpytuje czy ktoś coś 

ps

nie próbowałem wcześniej z apki ją usuwać czy coś, bo po prostu  myśląc jak przedmówca (czyli no problem z podłączeniem to i no problem ze zmianą)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...