Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Panowie mam kilka tel xiaomi. Są na mnie ale używają dzieci. Czasem potrzebuje dostać się na ich chmury. Zrobić porządek zobaczyć co tam się dzieje itp... Ale  wkurzają mnie. hasla. Bo aby się tam dostać  trzdba hasła a telefon raz tu raz tam. Można zrobić zmiana logowania na jakiś kod haslo co kolwiek ale stałe a nie co chwilke nowe.... Ktoś coś wie próbował moze

Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Nie. Do zarządzania potrzebne są hasła. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...