Witam. Panowie mam kilka tel xiaomi. Są na mnie ale używają dzieci. Czasem potrzebuje dostać się na ich chmury. Zrobić porządek zobaczyć co tam się dzieje itp... Ale wkurzają mnie. hasla. Bo aby się tam dostać trzdba hasła a telefon raz tu raz tam. Można zrobić zmiana logowania na jakiś kod haslo co kolwiek ale stałe a nie co chwilke nowe.... Ktoś coś wie próbował moze