tmichnej Opublikowano 18 Lutego 2019 Opublikowano 18 Lutego 2019 Witam. Panowie mam kilka tel xiaomi. Są na mnie ale używają dzieci. Czasem potrzebuje dostać się na ich chmury. Zrobić porządek zobaczyć co tam się dzieje itp... Ale wkurzają mnie. hasla. Bo aby się tam dostać trzdba hasła a telefon raz tu raz tam. Można zrobić zmiana logowania na jakiś kod haslo co kolwiek ale stałe a nie co chwilke nowe.... Ktoś coś wie próbował moze
Nezumi Opublikowano 18 Lutego 2019 Opublikowano 18 Lutego 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie. Do zarządzania potrzebne są hasła.
Rekomendowane odpowiedzi