Dexen98 Opublikowano 14 Lutego 2019 Opublikowano 14 Lutego 2019 (edytowane) Witam, czy jeśli rozlał mi się ekran w xiaomi pocophone F1 (plamka jest mała, dodyk działa) a szybka nie pękła to mam szansę że gwarancja zostanie przyjęta ? Edytowane 15 Lutego 2019 przez Dexen98
Nezumi Opublikowano 15 Lutego 2019 Opublikowano 15 Lutego 2019 Jeżeli uszkodzenie powstało "samo z siebie" to niby dlaczego nie? Chyba, że telefon Ci gdzieś upadł, ma ślady uszkodzeń, w takim razie na 99% odrzucą naprawę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się