Skocz do zawartości

Dexen98

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dexen98

  1. Witam, czy jeśli rozlał mi się ekran w xiaomi pocophone F1 (plamka jest mała, dodyk działa) a szybka nie pękła to mam szansę że gwarancja zostanie przyjęta ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...