Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie, więc moim problemem jest to, że nie mogę płacić telefonem, ale wcześniej normalnie mi wszystko działało. Jednak wrócę do początku tej historii. Telefon mam od listopada 2017 roku, wtedy nie potrzebowałam płatności telefonem, ale gdy się tym zainteresowałam to również nie działało, po jakimś czasie sformatowałam sobie telefon, by go tak oczyścić i wtedy znów podjęłam próbę skonfigurowania i działało! Tak przez jakiś czas, a już gdzieś od miesiąca nie mogę tak płacić. Nic nie zmieniałam w ustawieniach więc nie wiem co to może być.

Tutaj screenshot z Google Pay, w którym wcześniej mi wszystko normalnie działało.

 Screenshot_2019-02-06-11-20-40-405_com.google.android_gms.thumb.png.9325af8e86ab31fce45810feab044d59.png

Edit.

Telefon nie był rootowany.

Edytowane przez fayali
Opublikowano

Jaki soft? Jeżeli masz oficjalnego globala, to musisz mieć zablokowany BL, jeżeli masz unlock, to płatności działać nie będą, wtedy musisz przejść na xiaomi.eu lub zainstalować magisk.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...