Sign in to follow this  
gaccperek

Problem z siecią

Recommended Posts

Część, otóż mam problem taki że wczytuje mi kartę SIM imei wszystko widać ale jest brak usług próbowałem wszystkiego zmiany z LTE na 3g ale nic nie pomaga nawet bootloadera nie mogę odblokować bo potrzebuje danych komórkowych do tego podsyłam screena może znacie problem jak go rozwiazać

6A3F31E0-D876-47D1-81DD-8960C59F14F6.thumb.jpeg.1ac964c701e01657aa337263a88d8cb7.jpeg

Edited by gaccperek

1. Zakryj numer telefonu... Forum jest ogólnodostępne, a wątpię, abyś chciał, aby na Twój numer ktoś sobie jakieś prenumeraty pokupował...

2. Uszkodzona karta SIM, APN lub błąd w sofcie. Przywróć fabryczne lub przejdź na Xiaomi.eu, wymień kartę sim lub APN.

2 godziny temu, Nezumi napisał:

1. Zakryj numer telefonu... Forum jest ogólnodostępne, a wątpię, abyś chciał, aby na Twój numer ktoś sobie jakieś prenumeraty pokupował...

2. Uszkodzona karta SIM, APN lub błąd w sofcie. Przywróć fabryczne lub przejdź na Xiaomi.eu, wymień kartę sim lub APN.

Karta Sim jest sprawna działa na samsungu iphone i xiaomi redmi note 4x. APN wpisywałem recznie i nic to niedało. Wgrywałrm miui 10 i 9 ten sam blad.

No to jeżeli sprawdzałeś już wszystko od strony softu i SIMki, to wychodzi na to, że masz uszkodzone coś w hardzie.... Wyślij do serwisu na diagnozę/naprawę, albo poczekaj na inne odpowiedzi, może ktoś wpadnie jeszcze na coś...