Matczyk Opublikowano 3 Stycznia 2019 Opublikowano 3 Stycznia 2019 (edytowane) Witam. Mam problem, mam dodany odcisk palca i hasło i kiedy próbuje odblokować telefon hasłem to cofa mię i muszę znowu i tak w kółko a dobrze wpisuje nawet nie ma komunikatu że źle wpisuje hasło. Jak próbuje zmienić hasło albo odcisk palca to znowu ta sama sytuacja. EDIT:Wpisałem 5 razy złe hasło i zablokował mi się telefon i nie mogę odblokować. Edytowane 3 Stycznia 2019 przez Matczyk
Nezumi Opublikowano 3 Stycznia 2019 Opublikowano 3 Stycznia 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi