Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Mam problem, mam dodany odcisk palca i hasło  i kiedy próbuje odblokować telefon hasłem to cofa mię i muszę znowu i tak w kółko a dobrze wpisuje nawet nie ma komunikatu że źle wpisuje hasło. Jak próbuje zmienić hasło albo odcisk palca to znowu ta sama sytuacja.

EDIT:Wpisałem 5 razy złe hasło i zablokował mi się telefon i nie mogę odblokować.

Edytowane przez Matczyk
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...