Witam. Mam problem, mam dodany odcisk palca i hasło i kiedy próbuje odblokować telefon hasłem to cofa mię i muszę znowu i tak w kółko a dobrze wpisuje nawet nie ma komunikatu że źle wpisuje hasło. Jak próbuje zmienić hasło albo odcisk palca to znowu ta sama sytuacja.
EDIT:Wpisałem 5 razy złe hasło i zablokował mi się telefon i nie mogę odblokować.