Skocz do zawartości

Problem z odtwarzaniem wideo / brak dzwięku


emas170

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, kupiłem kilka dni temi xiaomi redmi 4x i byłbym w pełni zadowolony gdyby nie ostatnie problemy z odtworzeniem jakiegokolwiek wideo na fb, yt, czy nawet w przeglądarce, spotify też nie działa. Nie wiem co sie stało i jak to moge odkręcić?

załączam wideo zeby pokazać co i jak.

https://www.youtube.com/watch?v=iZrOtyl59zE&feature=youtu.be

Edytowane przez emas170
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na Problem z odtwarzaniem wideo / brak dzwięku
10 minut temu, kamillm napisał:

@emas170 skąd kupowaby był telefon? Jaka jest na nim wersja softu? Czy próbowałeś wykonać factory reset?

Kupiony na allegro od Polaka. To jest polską wersją systemu. Załączam screen. Zresetowalem go i problem znikł, wszystkie aplikacje działają sprawie i bez zacięć, ale chcę wiedzieć w czym był problem. 

Screenshot_2019-01-01-13-13-02-500_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam problem z odtwarzaniem video z dźwiękiem.To się chyba stało po aktualizacji do 10.1, ale nie jestem pewna. Mój problem polega na tym, że dźwięk w telefonie działa, na stronach www też, poza jedną, tzn. poza stronami internetowymi jednego nadawcy _TVN. Na żadnej stronie TVN nie działa dźwięk. Video gra, ale bez głosu. Problem dotyczy przeglądarki systemowej. Na chromie działa. W przeglądarce w ustawieniach jest w zaawansowanych jest takie coś jak Tryb user agenta. Jak zmienię na komputer to głos jest, a na Android nie ma. Niestety na opcji komputer widok też jest jak na komputerze, a raczej monitorze -bardzo szeroki, więc tak nie może być. 

Czy ktoś miał taki problem i może mi pomóc?

Edytowane przez Magdaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...