Skocz do zawartości

MI Box3 - problem po kolejnym uruchomieniu


michulek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

mam problem z mibox3. Po przywróceniu ustawień fabrycznych jest wszystko niby Ok, ale po 2-3 uruchoeminiach mibox3 strasznie przycina nawet w menu i nie da sie nic obejrzeć ani na YT ani na Netflixie itd.. 

 nie jest to wina internetu, po przywróceniu fabrycznych ustawień znow przez chwile jest ok i tak w kółko.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam

Pozostaje czekać na aktualizację rozwiązującą ten problem. Próbowałeś na innym telewizorze? Natknąłem się na coś takiego

Ja jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić, ale to może nie być takie głupie. Aktualnie mam go podłączone do leciwego Grundiga w salonie i strasznie się przycina. Pamiętam, że na moim drugim telewizorze Mi Box nie lagował. Ciekawa sprawa. Może gnój się gryzie z niektórymi TV.

Edytowane przez nołbady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie początkowo zaraz po uruchomieniu box wieszał się, pomagało tylko dłuższe przytrzymanie przycisku power i wykonanie ponownego rozruchu. Od tygodnia uruchamia się  normalnie a jedyne zmiany które wykonałem w tym czasie w ustawieniach boxa to zmiana w HDMI CEC- wszystkie dostępne opcje na ON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...