Sign in to follow this  
kapuczina

Niepoprawne działanie z Android Auto

Recommended Posts

Cześć,

różne wersje Android Auto instalowane z APK Pure/APK Mirror. Uprawnienia nadane, podpinam telefon do auta, ekran powitalny Android Auto, wszystko się zacina - na samochodzie czarny ekran, Xiaomi zaś restartuje się... W załączniku informacje nt. telefonu. Dodam, że na S5 Neo wszystko działało, więc nie jest to kwestia samochodu.

cK4vDz7[1].png

Przenieś do odpowiedniego działu - tu jest dział dla Mi6, nie dla redmi.

Edited by marycha

Mam analogiczny problem z moim Mi6. Gdy podłączam go kablem usb by zalogował się do Android Auto (chodzi o pierwsze zgranie urządzeń) i przełączam w tryb przenoszenia plików, telefon resetuje ustawienie usb na ładowanie i zrywa połączenie z samochodem. Próbowałem instalować appki zarządzające połączeniem usb, ale to nic nie daje, bo resetuje się ustawienie ładowania  w telefonie. Macie może jakieś pomysły co zrobić?

Witam,

W końcu po najnowszej aktualizacji do MIUI 10.3.2 dla Redmi 6 oraz najnowszym android auto 4.2.591443 wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam.

Edited by JJacek

Witam ,

u mnie też android auto się rozłączał bez powodu po kilku - kilkunastu minutach. Po wykluczeniu winy softu zacząłem testować kable i po wielu próbach trafiłem w końcu na taki który nie zrywa połączenia w moim CEEDzie. Dostępny jest już na alledrogo, w wyszukiwarkę należy wpisać "kabel android auto". Sprzedający to MKF_centrum.

Mam nadzieje, że pomogłem. 

Pozdrawiam!

Edited by MARCINU2