Skocz do zawartości

Amazfit Bip - Błędne dane GPS ROZWIĄZANE


Koksymilian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem. Po zakupie Bipa raz szedlem do pracy zalaczylem chodzenie i wszystko super naniosło na mapę. Tylko jak sie zalaczyl to jakies predkosci z tylka pokazalo ale zarz sie unormowalo.

Pozniej aktualizowalem do teraz aktualnej wersji, wgralem polski jezyk (mam Iphone 7) przez amaztools i ostatnio zalaczylem znowu aktywnosc spacer i jakie bylo moje zdziwienie ze moja strasa naniesiona na mape w aplikacji MiFit byla w blednym miejscu. jakby przesunieta o 500m. Niby wszystko ok ale cała trasa przesunieta. To samo zrobilem na nastepny dzień i teŻ przesunięte.

Zrobilem factory reset na Bipie polaczylem na nowo ale niestety dalej to samo. przy czym niby mi zaktualizowalo agps zanim wlaczylem aktywnosc..

 

Oddawac na gwarancje? Czy moze wina software? Mial ktos podobnie?

 

EDIT:

Teraz widze ze te pierwsza trase tez mi zmienilo na mapie. Odinstalowalem i zainstalowalem mifit na telefonie ale dalej to samo. Wszystkie trasy sa jakby przesunięte... A znowu na amazfit pokazuje dobrze na mapie. Czyli chyba problem z mifit :/ Ale moze byc ze po spolszczeniu?!

 

 

HAHA ok sam do tego doszedłem. Musiałem na chwile włączyć w mifit dostep do lokalizacji w telefonie. teraz juz wyswietla ok ;)

Edytowane przez Koksymilian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...