Sign in to follow this  
crimlee

Połączenie z Gear S3 - problem z instalacją Samsung Wearables

Recommended Posts

Cześć!

Chciałbym Was poprosić o pomoc/poradę.

Kupiłem zegarek Gear S3, ale mam problem z połączeniem go z telefonem. Problem polega na tym, że nie mogę zainstalować z Google Play niezbędnej aplikacji Samsung Wearables (kiedyś Samsung Gear). Podczas próby instalacji wyświetla się komunikat "Twoje urządzenie nie jest zgodnie z tą wersją". Zupełnie nie wiem dlaczego taki problem się pojawia, i nie wiem co jest nie tak z moim urządzeniem :)

Mój telefon to Xiaomi Redmi 3 Pro i posiada system Android 5.1.1/MIUI 7.4.

Proszę Was o poradę jak rozwiązać ten problem - czy np. powinienem zainstalować może jakąś inną wersję Android?

Czy komuś z Was udało się połączyć Redmi 3 Pro z Gear S3? Czy takie połączenie zdaje egzamin i czy wszystkie funkcje zegarka działaja Wtedy poprawnie?

Serdecznie proszę Was o pomoc.

Mi się normalnie instaluje i włącza ale nie wiem czy się da połączyć bo nie mam takiego zagarka, mam najnowszą stabilną wersje od xiaomi.eu.

Próbowałeś ściągać z np apkmirror?

Dzięki za podpowiedź - zainstalowałem z apkmirror i zadziałało, zegarek łączy się z telefonem bez problemu.

Nie rozumiem jednak nadal, dlaczego nie mogłem zainstalować aplikacji bezpośrednio ze Sklepu Play. Skoro mimo wszystko zadziałało, to jednak aplikacja działa na moim telefonie, a normalnym sposobem nie dało się zainstalować.

W każdym razie, informacja dla innych - parowanie ostatecznie zadziałało i zegarek funcjonuje bez większych zastrzeżeń (oczywiście tak jak piszą użytkownicy innych telefonów w internecie, nie da sie wysyłać smsów bezpośrednio z telefonu i odpisaywać na otrzymane smsy, ale da się to delikatnie obejść wchodząc najpierw w kontakty, wybierając osobę i wtedy można wysłać sms). Na komunikaty z messengera da się odpisywać bezpośrednio z zegarka.