Skocz do zawartości

Połączenie z Gear S3 - problem z instalacją Samsung Wearables


crimlee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałbym Was poprosić o pomoc/poradę.

Kupiłem zegarek Gear S3, ale mam problem z połączeniem go z telefonem. Problem polega na tym, że nie mogę zainstalować z Google Play niezbędnej aplikacji Samsung Wearables (kiedyś Samsung Gear). Podczas próby instalacji wyświetla się komunikat "Twoje urządzenie nie jest zgodnie z tą wersją". Zupełnie nie wiem dlaczego taki problem się pojawia, i nie wiem co jest nie tak z moim urządzeniem :)

Mój telefon to Xiaomi Redmi 3 Pro i posiada system Android 5.1.1/MIUI 7.4.

Proszę Was o poradę jak rozwiązać ten problem - czy np. powinienem zainstalować może jakąś inną wersję Android?

Czy komuś z Was udało się połączyć Redmi 3 Pro z Gear S3? Czy takie połączenie zdaje egzamin i czy wszystkie funkcje zegarka działaja Wtedy poprawnie?

 

Serdecznie proszę Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź - zainstalowałem z apkmirror i zadziałało, zegarek łączy się z telefonem bez problemu.

Nie rozumiem jednak nadal, dlaczego nie mogłem zainstalować aplikacji bezpośrednio ze Sklepu Play. Skoro mimo wszystko zadziałało, to jednak aplikacja działa na moim telefonie, a normalnym sposobem nie dało się zainstalować.

W każdym razie, informacja dla innych - parowanie ostatecznie zadziałało i zegarek funcjonuje bez większych zastrzeżeń (oczywiście tak jak piszą użytkownicy innych telefonów w internecie, nie da sie wysyłać smsów bezpośrednio z telefonu i odpisaywać na otrzymane smsy, ale da się to delikatnie obejść wchodząc najpierw w kontakty, wybierając osobę i wtedy można wysłać sms). Na komunikaty z messengera da się odpisywać bezpośrednio z zegarka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...