Jump to content

Xiaomi mi a2 lite double tap to wake


Recommended Posts

Witam. Chciałbym wyłączyć funkcję tap to wake. Polega ona na wybudzeniu zablokowanego telefonu. Przeszkadza mi bo w kieszeni potrafi mi się wzbudzić i odpala różne rzeczy w tym połączenia alarmowe. Wiem że kolega który kupił w xcomie a2 lite ma to wyłączone ale ja za Chiny nie mogę tego znaleźć, a i on nie wie gdzie to jest. Proszę o pomoc.

Edited by Maniuset
Link to post
Share on other sites

Straszną lipę lipę odwaliło xiaomi. Są dwie wersje a2 l. W jednej ttw działa i nie można wyłączyć, w drugiej nie działa i nie można włączyć. Jedyne co to trzeba czekać i mieć nadzieję że w jakiejś aktualizacji to naprawia. Ja rozumiem że jest to telefon z niższej półki ale kupując swój pierwszy xiaomi liczyłem jednak na więcej podstawowych funkcji . Podobna sytuacja jest z brakiem możliwości ustawienia głównej karty na ekranie. Ehhh. Liczę że góra wysłucha licznych proźb od klientów i poprawi takie rzeczy.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Nie no, to jest skandal, że telefon notorycznie mi się włącza w kieszeni i włącza lub wyłącza różne funkcje, a nawet dzwoni sam na 112, pomimo, że klawiatura jest zablokowana. Telefon mam od roku i gdybym wiedział, że codziennie będę miał takie problemy z tym modelem, to bym go nie kupił. 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...