Jump to content

Pamięć wewn. a pamięć karty SD


rsky
 Share

Recommended Posts

Dane: Xiaomi Redmi 1S z ostatnią wersją MIUI.

Przy próbach skorzystania z którejkolwiek aplikacji do przenoszenia aplikacji z karty wew. na karte SD ze sklepu google - brak efektu -- nie można wykonać takiej operacji na Xiaomi Redmi 1s.

 

Występują następujące sytuacje:

 

1) brak żadnego komunikatu, że nie można przenieść aplikacji na kartę micro SD (aplikacja jest w zakładce, że można ja przenieść na micro SD) -- mimo to aplikacja nie przenosi się (nie ma nawet żadnego komunikatu, że rozpoczęto przenoszenie);

 

2) pojawia się komunikat, że Xiaomi Redmi 1S nie obsługuje aplikacji typu APP2SD (tutaj były testowane różne aplikacje wywodzące się z rodziny aplikacji app2sd) i nie ma żadnych aplikacji w zakładce do przeniesienia na kartę micro SD;

 

3) Program "Przenieś na kartę SD" daje komunikat: "Nie trzeba przenosić - karta SD jest współdzielona z systemem".

 

Pytania:

a1) czy w Xiaomi Redmi 1S można przenosić jakąś apką aplikacje (oczywiście, to które można) na kartę SD ?

a2) czy komunikat "Nie trzeba przenosić - karta SD jest współdzielona z systemem" oznacza, że po zapełnieniu się pamięci wbudowanej(wewn.) aplikacje z google play będą instalowały się na karcie SD ?

a3) czy Xiaomi Redmi 1S daje w ogóle możliwość przenoszenia aplikacji na kartę SD? Jeśli tak, to jak? lub jak to odblokować?

 

Nie znalazłem nigdzie informacji o braku możliwości przenoszenia aplikacji (które można przenieść) z pamięci wbudowanej (wewn.) na kartę micro SD w kontekście Xiaomi Redmi 1S. Jeśli ktoś mógłby jasno odpowiedzieć na któreś z pytań lub wskazać źródło rozwiązania lub brak rozwiązywalności tego problemu, to byłoby super :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...