Skocz do zawartości

Note 5 Pro czy.... ??


KFR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do przygody z Xiaomi :) i stanąłem przed dylematem... Już byłem nastawiony na Note 5 Pro ale znajomy  polecił mi F1 i mam dylemat. F1 wydaje się dużo lepszy ale też jest ok 500zł droższy, czy dopłacać i czy w ogóle będę widział różnice. Na telefonie nie gram, nie oglądam filmów itp. Szukam telefonu który nie będzie mi się wieszał. Teraz mam Samunga J5(16) i jak mam uruchomione google mapy i w tym czasie ktoś zadzwoni to niczym zobaczę kto dzwoni to słucham dzwonka ok 10-15s, a jak jeszcze mam w tle Yanosika to już czasami nie zdążę odebrać bo rozmówca się rozłączy niczym pojawi mi się kto dzwoni oraz przyciski do odebrania lub odrzucenia połączenia (a dzwonek gra ;) ).

Więc szukam telefonu na którym będę sprawnie mógł jeździć na mapie + rozmawiać, sprawdzać pocztę, internet i aparat. 

Więc pytanie do posiadaczy Note 5 Pro (4/64) i F1 (6/64) czy warto dopłacać tzn czy zauważę tą dopłatę np w jakości zdjęć i szybkości działania.

Kilka pytań:
1. O Note 5 Pro czytałem różne rzeczy np że w okularach przeciwsłonecznych nie zobaczę co jest na ekranie ...  czy to prawda, a jak tak to czy w F1 jest to samo. 
2. 5 Pro potrafi się zawiesić przy obsłudze aparatu..  czy już może ten błąd został wyeliminowany wraz z jakąś aktualizacją?
3. Jaka jest różnica w jakości zdjęć?
4. Może jest jakiś użytkownik, który miał albo ma możliwość pobawić się jednocześnie Note 5 Pro i F1? Jak tak to jaka jest opinia...

Dzięki za odpowiedzi :)
Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz F1 bez wahania. Powiadomienia już są w najnowszej aktualizacji. Nie miałem Redmi Note 5 ale Redmi 5 plus w wersji 4/64 GB. Jeśli chodzi o porównanie tych dwóch modeli, to nawet nie ma co za bardzo porównywać, bo Pocophone miażdży mój poprzedni model w każdej kwestii prócz super wytrzymałej baterii obecnej w obu smartfonach. Pocophone ma bardzo dobry wyświetlacz, bardzo dobry aparat, odblokowanie twarzą, które działa w każdych warunkach oświetleniowych, mega szybki czytnik linii papilarnych. Do tego bardzo dobra bateria no i najważniejsze, to wydajność na najwyższym poziomie. Jedyne co może razić, to spory notch, brak NFC (to jednak dotyczy również Note 5) i plastikowa tylnia obudowa. Jednak za taką kasę (ok.1300 PLN), to sprzęt bijący wszelką konkurencję. Uważam, że warto dopłacić te kilkaset złotych za Pocophona


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...