Jump to content

Antywirusowy i czyszczenie z panelu sterowania


Recommended Posts

Witam chciałbym się od was dowiedzieć bo wydaje mi się ze to cale czyszczenie i antywirusowy to jest taka "sztuka". Znalazł u was cos kiedyś ten wbudowany antywirusowy? Bo u mnie nigdy. A aprop czyszczenia to jak to włączał to znajduje mi czasem parę mega a np w mobogenie jest taka aplikacja clean i tam znalazło mi dzisiaj 400mb do wyczyszczenia i to wyczyscilem i system działa tak jak działał i żadnych ustawień nie stracił. A aplikacja czyszczenie przed clean znalazła mi 2mb rzeczy :) dlatego chciałbym zakestionowac Sens istnienia czegoś tylko po to by było. A jak jest u was ?

Link to post
Share on other sites

Kiedyś dawno jak jeszcze korzystałem z Windowsow to antywirus był wbudowany a jakoś nigdy żadnego wirusa nie miałem. Jakoś dziwne założenia masz. Wirusy się nie biorą z powietrza. Trzeba się postarać by jakiegoś złapać.

Wysłane z MI4

Link to post
Share on other sites

No ok może masz racje z tym antywirusem ale to cale czyszczenie działa "dziwnie". I jeszcze zaowazylem cos dziwnego : mianowicie ani poczta ani viper FX od stary systemu nie są jakby uruchomione: pocztę muszę uruchomić ręcznie i tam SAC odswiez by odebrało mi wiadomości i w auto starcie w ogóle mi tej aplikacji nie widzi (chciałem ja ręcznie dodać do autostartu). Podobnie jest z viperem FX w autostarcie tez jej nie widzi a z tego wnioskuje ze nie działa bo jak po uruchomieniu telefonu zapuszcze muzykę i dopiero podczas jej działania uruchomienie viper FX to dźwięk sie. Całkowicie zmienia na ustawiony na tego w viperze.a w viperze przeciw mmlam od początku ustawione wymuszanie uruchamiania. Dziwne toto wszystko . czy u kogoś jest podobnie na nowym sofcie? U mnie v45 było instalowane z ful wipem

Link to post
Share on other sites

Nic nie jest dziwne i wszystko działa tak jak ma być. To ty wszystko źle robisz albo interpretujesz.

 

- Czyszczenie działa po swojemu. Jak masz inna aplikację to użyj innej (jeśli w ogóle tego potrzebujesz).

- Email... To apka systemowa więc nie pojawia się na tej liście i ma automatycznie prawa do autostartu.

- ViperFX jak wyżej.

 

Nie byłem w stanie odpowiedzieć lepiej bo prawie nic z tego co napisałeś nie zrozumiałem.

A przypomnę, że to forum polskie i piszemy po polsku.

Link to post
Share on other sites

Ja wiem ze viper i poczta to apki systemowe ale czemu dopiero jak uruchomie vipera to dźwięk się zmienia a poczta od początku włączenia systemu poczty nie odbiera a robi to dopiero jak ją wlącze i dam odświerz by pocztę odebrało. Jeste ciekawe jak jest u innych.

Postarał się pisać po polsku

Link to post
Share on other sites

U innych jest dobrze.

Może masz jakieś mody albo apki do usypiania aplikacji?

Może zrób wipe i zainstaluj wszystko jeszcze raz tylko bez przywracania ustawień systemowych.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...