fylipeq Opublikowano 24 Września 2018 Opublikowano 24 Września 2018 Witam. Mój xiaomi nie może sie włączyć. Gdy się włącza pojawia sie logo xiaomi a następnie niżej pojawia się napis android i 3 migające kropki. Po tej animacji telefon się wyłącza i tyle :( A wszystko zaczęło się od momentu gdy ogłądałem filmik na Yt i telefon nagle się wyłączył. Proszę o pomoc.
Nezumi Opublikowano 24 Września 2018 Opublikowano 24 Września 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. MiFlash, EDL, poradniki na forum....
Rekomendowane odpowiedzi