Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mój xiaomi nie może sie włączyć. Gdy się włącza pojawia sie logo xiaomi a następnie niżej pojawia się napis android i 3 migające kropki. Po tej animacji telefon się wyłącza i tyle :(

A wszystko zaczęło się od momentu gdy ogłądałem filmik na Yt i telefon nagle się wyłączył.

Proszę o pomoc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...