Witam. Mój xiaomi nie może sie włączyć. Gdy się włącza pojawia sie logo xiaomi a następnie niżej pojawia się napis android i 3 migające kropki. Po tej animacji telefon się wyłącza i tyle :(
A wszystko zaczęło się od momentu gdy ogłądałem filmik na Yt i telefon nagle się wyłączył.
Proszę o pomoc.