Chudowskyy Opublikowano 11 Września 2018 Opublikowano 11 Września 2018 Witam. Chciałem wczoraj wgrać miui polska i po wielu próbach i błędach (wystakiwały errory przy instalowaniu miui i nie dało się zainstalować) zainstalowałem wersje alternatywną i telefon się nie odpala, ani w fastboocie anie w twrp. Co robić ?
Karls Opublikowano 12 Września 2018 Opublikowano 12 Września 2018 Chyba zostaje oddanie do serwisu. Skoro nawet fastboot nie wstaje to masz małe pole manewru. Możesz popróbować wymuszenie fastboot jakimiś wtyczkami JIG itp., ale nie wiem co to da. Generalnie gdybyś jakoś uruchomił fastboot to wgranie przez MiFlash romu na czysto mogło by uratować sytuację.
mrosi Opublikowano 12 Września 2018 Opublikowano 12 Września 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi