Jump to content

Amazfit Pace - drastyczny drenaż baterii (wytrzymuje jeden dzien)

Benqu
 Share

Recommended Posts

wietam, mam problem z zegarkiem Amazfit Pace, kupiony w gearbest pol roku temu, problemem jest ostatni nagly spadek naladowania baterii, doslownie po pelnym ladowaniu niezaleznie od ladowarki czy kabla zegarek rozladowuje sie w przeciagu 1-1,5 dnia niezaleznie czy wykonuje wieksze czy mniejsze dystanse

jeszcze tydzien-dwa tygodnie temu bedac na wakacjach robilem dziennie po 11-13tys krokow i zegarek wytrzymywal 6-9 dni i nagle cos mu strzelilo i koniec, zdycha jak glupi

jak go nie nosze mam wrazenie, ze rozladowuje sie jeszcze szybciej niz kiedy go nosze na rece

soft wgrany jest najnowszy dostepny, sprawdzalem z poziomu telefonu (aplikacja amazfit wear) jak i z samego zegarka, rozpinalem go z obecna siecia wifi itp

co jeszcze moge zrobic? czy ktos ostatnio spotkal sie z takim problemem z bateria? moze to kwestia ostatniego softu czy jak?

Po ostatniej aktualizacji softu do 2.8.0.5 mam wrażenie że trzyma trochę dłużej - ok. 6 dni. Natomiast parę miesięcy temu miałem taki przypadek po zainstalowaniu apki Amazfit Tools trzymał 1 dobę. Po odinstalowaniu i resecie zegarka i telefonu wszystko wróciło do normy.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

ogolnie jestem mega wkurzony zeby nie powiedziec wiecej a wrecz przeklinac bo jak problem sie pojawil tak jest i zegarek wytrzymuje 2 dni i mniej i pada, co za badziewie i wydaje mi sie, ze wiekszosc tak ma z tym ustrojstwem