Skocz do zawartości

Amazfit Pace - drastyczny drenaż baterii (wytrzymuje jeden dzien)


Benqu

Rekomendowane odpowiedzi

wietam, mam problem z zegarkiem Amazfit Pace, kupiony w gearbest pol roku temu, problemem jest ostatni nagly spadek naladowania baterii, doslownie po pelnym ladowaniu niezaleznie od ladowarki czy kabla zegarek rozladowuje sie w przeciagu 1-1,5 dnia niezaleznie czy wykonuje wieksze czy mniejsze dystanse

jeszcze tydzien-dwa tygodnie temu bedac na wakacjach robilem dziennie po 11-13tys krokow i zegarek wytrzymywal 6-9 dni i nagle cos mu strzelilo i koniec, zdycha jak glupi

jak go nie nosze mam wrazenie, ze rozladowuje sie jeszcze szybciej niz kiedy go nosze na rece

soft wgrany jest najnowszy dostepny, sprawdzalem z poziomu telefonu (aplikacja amazfit wear) jak i z samego zegarka, rozpinalem go z obecna siecia wifi itp

 

co jeszcze moge zrobic? czy ktos ostatnio spotkal sie z takim problemem z bateria? moze to kwestia ostatniego softu czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji softu do 2.8.0.5 mam wrażenie że trzyma trochę dłużej - ok. 6 dni. Natomiast parę miesięcy temu miałem taki przypadek po zainstalowaniu apki Amazfit Tools trzymał 1 dobę. Po odinstalowaniu i resecie zegarka i telefonu wszystko wróciło do normy.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...