Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj idąc sobie ulicą upadł mi telefon na kant krawężnika, cudem ekran nie poszedł, lecz mam większy problem, guzik głośności wbił się do środka i od tamtego czasu guziki świrują tzn. blokowanie działa raz na jakiś czas, ściszanie normalnie a podglasnianie jest straszliwie czułe wystarczy dotknąć czubkiem palca i się zglasnia, wie kto czy można to jakoś samemu naprawić, czy dać do serwisu? Byłem w jakimś serwisie i gość mówił że guzik jest tylko wykrzywiony i switche są całe, i mówił że około 60 zł.

received_2026128527431375.jpeg

received_2026128574098037.jpeg

Opublikowano
Przed chwilą, Nezumi napisał:

Za 60zł to ja bym się nawet nie zastanawial nad rozbieraniem i zabawą sam...

Mówił też że do 40 minut więc tak trochę dziwnie się wydaję

Opublikowano
Przed chwilą, Tomek5 napisał:

Mówił też że do 40 minut więc tak trochę dziwnie się wydaję

No nie, trzeba zdjąć klapę, wyprostować/wymienić przycisk, sprawdzić, czy działa poprawnie. Co więcej pamiętaj, że serwis zawsze daje sobie zapas czasu, tak na wszelki.

Opublikowano
1 minutę temu, Nezumi napisał:

No nie, trzeba zdjąć klapę, wyprostować/wymienić przycisk, sprawdzić, czy działa poprawnie. Co więcej pamiętaj, że serwis zawsze daje sobie zapas czasu, tak na wszelki.

Czyli mówić żeby jutro tam podjechać i dać go do naprawy?

Opublikowano
22 minuty temu, Tomek5 napisał:

Czyli mówić żeby jutro tam podjechać i dać go do naprawy?

Ja bym dał, zapłacił to 60zł i miał problem z głowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...