Skocz do zawartości

Problem z wygaszającym się ekranem


giuzeppeali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 4. Telefon kupiłem nowy około rok temu. I do teraz nie miałem z nim żadnych problemów.

Ostatnio mam z nim problem a mianowicie telefon sam jakby się wygasza ale nie do końca. Ekran ciemnieje jakby wygasł ale faktycznie cała akcja dalej pracuje. Dajmy na to gram w coś, ekran ciemnieje jakby wygasł ale rozgrywka w grze trwa dalej bo gdy znów jakby się włączył widać postęp w grze. Jeśli chodzi o film to tak jakby leciał dalej ale ekran jest ciemny. Naciskając boczny przycisk uśpienia lub wybudzenia nic się nie dzieje bo to tak jakbym dopiero go wygasił. Kiedy wcisnę ponownie (zależy czy mu się polepszyło) jaśnieje bądź dalej jest ciemny i dopiero za którymś razem łapie. W przeciągu 5 minut potrafi kilkakrotnie wygaszać się i włączać. A bywa dzień iż wszystko jest ok. Nie wiem z czym mam do czynienia. Proszę pomóżcie.

Jeszcze raz postaram się naświetlić sytuację. Oglądam film, nagle ekran ciemnieje jakby wygasł. Nic nie dotykam i po 10sec.(rożnie to bywa czasem 5sec a czasem 20sec) włącza się ponowie a film leciał przez cały czas tak jakby przez te 10sec normalnie mi wyświetlał. Dodam też że jak wygaśnie używanie przycisków dotykowych czy wogule ekranu w dowolnym punkcie nic nie daje. Boczny przycisk od uśpienia też nie reaguje. Zareaguje wtedy jak już telefonowi znów się zachce włączyć. Podczas tego wygaszenia tel mogę wyłączyć i włączyć ponownie. Ale po kilku minutach jest to samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...