Jump to content

Telefon wyłącza się całkowicie po zgaszeniu ekranu


DBG

Recommended Posts

Wyłączanie pojawiło się od ok.2 m-cy.Zgaszę, za jakiś czas uruchamiam i wita mnie ekran do wpisania pin.Wyłączenie zdarzyło się  kilka razy,co tydzień ,dwa.Działo się tak na ostatnim  dostępnym romie Miui pl.Myślałem że to wina tego romu, miałem kopię zapasową  z kwietnia, więc ją wgrałem /wtedy tego problemu nie było/ i nic,dalej co jakiś czas się wyłącza.Więc wgrałem mi flashem global stable 9.6 z pełnym czyszczeniem , nic to nie dało, dalej zdarzają się samoistne wyłączenia.Coś pada? Miał ktoś taką przypadłość? Słuchawka od Goldwaya, po gwarancji,mam ją 15 miesięcy.Telefon działa dobrze,tylko ten feler .Servis ? 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem, nawet przez szkło powiększające.ładnie się cofa,odbija .Czytałem gdzieś na forum, w podobnym przypadku ,polecał ktoś sprawdzenie czy jakaś apka  nie wyłącza fona.Przejrzałem aplikacje, chyba nie mam takiej która by to mogła robić.Jakiegoś wyłączania ''o czasie''  też nie  ustawiałem, zdarza się to o różnych porach, więc to chyba nic automatycznego.Czort wie...poczekam , nie wyłącza się co godzinę , więc da się żyć.Ale problem jest.

Link to comment
Share on other sites

To jak masz gdzieś jakiś sprawdzony serwis to daj do nich na diagnoze, takie rzeczy zazwyczaj w kilka h powinni ogarnąć... Niektóre nawet na miejscu to zrobią, bo jeżeli zmiany softu nic nie dają, to problem wydaje się hardware'owy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chyba to będzie to, wina sprzętu.Zdarzyło się parę razy że telefon mi wypadł.Nie walnął z metra na glebę, ale jednak upadki były i chociaż etui z elastycznego tworzywa trochę amortyzowało  uderzenie to jednak.Być może gdzieś coś nie styka, jakiś lut pękł,coś się poluzowało itp.Temat zamkniemy .Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...