Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją do najnowszej wersji.


Namaste

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z aktualizacją do najnowszej wersji.
Koleżanka kupiła Xiaomi Redmi 4x i po sprawdzeniu aktualizacji nastąpiła aktualizacja do wersji MIUI 9.5.4.0 Stabilna NAMMIFA Android 7.1.2. Teraz pytanie dlaczego nie można po dwóch tygodniach od zakupu i poprzednich aktualizacjach ściągnąć aktualnej aktualizacji MIUI  9.5.6.0 i Androida 8.0 ? 
Znajoma osoba która kupiła wcześniej  Xiaomi Redmi 4x dostała szybciej aktualizacje jak na moim MI 6, a teraz koleżanka która niedawno kupiła ma problem.
Telefon zakupiony fostertechnologies, znajomy który kupił w bestcena nie miał takich problemow i ma podobnie jak ja wersje MIUI Global 9.5 Stabilna 9.5.6.0 OCAMIFA  Android 8.0
Jedynie co widzę innego to MIUI  NAMMIFA u mnie i znajomego jest chyba od początku  OCAMIFA  nie wiem co to oznacza ? 
Na stronie piszą o wersji International i oprogramowaniu Global, zatem w czym problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orjon napisał:

Redmi 4x nie równa się Mi 6... Na Mi6 mógł dostać, ale nie na Redmi 4X i nie Oreo.

Ja sprawdziłem ze swoim MI 6 i wiem że to co innego, ale wydaje mi się że Redmi 4x nie zatrzymał się na wersji Androida 7 i miał też otrzymać aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...