Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi (Note) 5 (Plus)


poligamerr

Pytanie

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Przymierzam się do przesiadki z, wstyd się przyznać, czteroletniego LG G2 mini. 

Przeglądając ofertę Xiaomi natrafiłem na modele 5 generacji z serii Redmi. 

Szukam czegoś z w miarę dobrym brzmieniem na słuchawkach i tutaj moje pytanie, który z telefonów wymienionych w temacie, będzie w tej sprawie najlepszy? Drugi problem to pytanie do użytkowników tych telefonów. Jako, iż nie lubię używać etui do telefonu, czy aparat mocno wystaję poza obudowę, czy przeszkadza to w codziennym użytkowaniu? czy jest narażony na uszkodzenie?

Czy może lepiej zainteresować się starszym RN4 ze aparatem schowanym w obudowę? 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
9 godzin temu, poligamerr napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

[...]

Pozdrawiam.

Ciezko cokolwiek powiedziec o tym telefonie, bo to jeszcze nowosc, zarowno kupowana w PL dystrybucji jak i sprowadzane z Chin, dopiero trafiaja do uzytkownikow.

Wstrzymaj sie chwile i sledz to podforum https://miuipolska.pl/forum/forum/380-dyskusja-ogólna/  niedlugo powinny pojawic sie pierwsze wrazenia, testy, wstepne recenzje i opinie o telefonie. Troche osob bedzie zapewne przesiadac sie z rn4 na rn5, wiec dostaniesz porownanie z pierwszej reki. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam redmi 5 plus. O dźwięku w słuchawkach się nie wypowiem. Mam najprostsze dokanałowe od xiaomi i jak dla mnie jest OK, nawet bardziej, ale nie jestem muzykiem. A jeśli chodzi o aparat to bez etui będzie kiepsko. W użytkowaniu nie przeszkadza, ale jak będziesz kładł telefon na plecach to pewnie moment go porysujesz (szkiełko od aparatu). Z etui, nawet takim zwykłym gumowym na plecy jest już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...