Skocz do zawartości

Nieznaczne, ciągłe użycie CPU


wojtek11423

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z nowym RN4X. Zauważyłem nieznacznie zwiększone zużycie CPU, jak się okazało później przez proces Interfejs. Zna ktoś możliwą przyczynę tego problemu? Próbowałem usuwać pamięć podręczną interfejsu i dodatkowo pamięć/pamięć podręczną Systemowego Launchera. Chwilowo pomaga restart telefonu bądź samej aplikacji Interfejs. Załączony screen jest zrobiony już jakiś czas po restarcie, ale po całym dniu potrafi użycie sięgać 5-6% w spoczynku. Telefon jest nowy, początkowo miał w sobie globala, po odblokowaniu bootloadera i wgraniu najnowszej wersji MIUI Polska zauważyłem powyższy problem. Nie zdążyłem zauważyć czy występował on także przed odblokowaniem bootloadera.

Ponadto zauważyłem też, że po całym dniu taktowanie procesora przestaje schodzić poniżej 1689Mhz, sposób na to to wyłączenie opcji "Ograniczenie VDD" w Kernel Adiutor i ustawienie poprawnej min. częstotliwości. Drugim sposobem na to jest restart telefonu, lecz pierwsza metoda działa dopóki telefonu się nie wyłączy, a druga kilka(naście) godzin. Istnieje jakieś trwałe rozwiązanie tej kwestii?

32169503_1201322620003695_7959182150245285888_n.png

32185902_1201332530002704_9215213325569228800_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam taki sam problem jak ty tylko nie wiem jak u ciebie ja mam zainstalowanego facebooka i messengera i jak sprawdzam to za***iscie to bierze i zauwazylem ze sie coraz bardziej tnie przez te aplikacje nie wiem czy oddawac na gwarancje telefon w komisie kupiłem nówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...