Sign in to follow this  
woonski

Smart Lock vs. Gear S3

Recommended Posts

Witam,

Jakiś czas temu kupiłem zegarek Samsung Gear S3 i chciałem go sparować tak aby współpracował z moim Mi5S. Po walkach i doinstalowaniu usługi oraz aplikacji z plików .apk (których swoją drogą nie dało się zainstalować ze sklepu Google) w końcu udało się wszystko połączyć tak aby działało jak należy.

Teraz chciałbym iść o krok dalej i skonfigurować całość tak, że gdy zegarek jest w pobliżu telefonu, to pomijany jest ekran blokady w telefonie. Wiem że od tego jest Googlowska opcja Smart Lock lub opcja "Odblokowanie za pomocą Bluetooth". Jednak ani jedna ani druga nie działa. O ile znalazłem informację, że ta wbudowana opcja zezwala tylko na integrację z opaskami xiaomi, o tyle nie znalazłem nic na temat "Zaufanych urządzeń w pobliżu" i ich problemem z wyszukiwaniem urządzeń po BT lub WiFi, bo taki mam właśnie problem. Podczas skanowania, nie znajduje mi zegarka, pomimo włączonego i BT i WiFi.

Czy ktoś borykał się z podobnym problemem?

Czy opcja, nazwijmy ją "Smart Lock" Xiaomi, to tak naprawdę to samo co od Googla, tylko przykryte ustawieniami Miui?

Będę wdzięczny za pomoc w tym temacie i jakiejkolwiek wskazówki, to dobre jak i te złe.

Pozdrawiam

PS. Mam nadzieję, że temat wrzuciłem do odpowiedniej kategorii.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this