vramzes

Zawieszenie się ekranu

Recommended Posts

Mam taki problem , praktycznie od początku posiadania tego telefonu ekran się zawiesza , tzn. przestaje jakby dziać dotyk , nic nie idzie nacisnąć , dopiero zablokowanie ekranu i ponowne odblokowanie przywraca mu sprawność , nie ma znaczenia czy przeglądam ogłoszenia na jakimś portalu aukcyjnym czy pisze SMS , często jest tak że co 2 sekundy się zawiesza , ostatnio też wyczytałem że mam fake miui czyli 5-cio cyfrowe , czy to może być przyczyna tego problemu ? Poza tym innych błędów w działaniu raczej nie zauważyłem 

6 godzin temu, vramzes napisał:

ostatnio też wyczytałem że mam fake miui czyli 5-cio cyfrowe , czy to może być przyczyna tego problemu ?

Oczywiście, że tak syfMIUI powoduje wiele problemów z telefonem. Zmieniaj oprogramowanie na Global lub xiaomi.eu i ciesz się dobrym telefonem ;)

Witam,mam podobny problem z telefonem . Wszystko pracuje idealnie i jestem bardzo zadowolony po za zawieszaniem się jak u kolegi . Pobrałem nowe oprogramowanie widoczne na 2 zdjęciu wypakowalem i nic nie moge/nie umiem zainstalowac. Poniżej zdjęcie wersji telefonu. To mój pierwszy post i dodam tylko że jestem hakerem ale źle też nie ma ,pozdrawiam o proszę o pomoc.

Screenshot_2018-05-13-07-53-18-949_com.android.settings.png

Screenshot_2018-05-13-07-57-08-806_com.mi.android.globalFileexplorer.png