Skocz do zawartości

Amazfit Pace - Bateria trzyma tylko 20 godzin i zła synchronizacja z telefonem


iwi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Zegarek mam pół roku. Bateria trzymała około 3-5 dni. Zegarek sprawował się rewelacyjnie (wersja US)

Nagle 2 tygodnie temu zaczęło baterie zjadać w tempie ponad 5% na godzinę. Potem było różnie 10% w pół dnia a w nocy schodziło do 5%.

Okazało się, że jak zegarek nie jest połączony z telefonem to bateria trzyma długo, jak się łączy z telefonem to bardzo krótko.

Czyli mimo, że w telefonie mam napis POŁĄCZONO to nie przychodza powiadomienia na zegarek - wtedy bateria trzyma długo, jeśli przychodzą to krótko

Postanowiłem zmienić firmware na chińskie ale po zmianie nic się nie zmieniło. Trzba robić reset zarówno zegarka jak i telefonu, żeby poprawnie był sparowany.

Nawet włączenie GPSa nie przyspiesza w spalaniu baterii. Czy z GPSem czy bez niego i tak jednego dnia nie wytrzyma.

Co jeszcze dziwne - mimo, że nie przychodza powiadomienia na zegarek z telefonu to tarczę z poziomu telefonu można zmienić.

Ma ktoś pomysł co jest nie tak z zegarkiem - bo na tą chwilę nadaje się do kosza - ot zwykły zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon? U mnie to samo od kiedy przeszłam na IPhone. Co lepsza gdy dla testu połączyłam ponownie z redmi note 3 pro zegarek trzyma baterie 5 dni i ładnie się synchronizuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...